JSME EXKLUZIVNÍMI PRODEJCI VÝROBCE MODENESE GASTONE PRO CELÝ ČESKÝ A SLOVENSKÝ TRH

Otevřete dveře do světa nevšedních uměleckých interiérů na klíč

Příběh luxusních interiérů Modenese se začal psát v roce 1818, kdy rodina Modenese zahájila výrobu dřevěného nábytku. Uplynula dvě století a rodinný podnik se pečlivě předával z otce na syna po sedm generací. Dnes je Modenese Luxury Interiors výrobcem špičkového nábytku s bohatými zkušenostmi v oblasti designu luxusních interiérů, který svým klientům nabízí celou řadu služeb: od deskových kolekcí ručně vyráběného nábytku na míru až po individuální navrhování a realizaci projektů na klíč.

VÝROBCE MODENESE GASTONE

REALIZACE SOUKROMÉHO ZÁMEČKU

PROJEKTY ELEGANTNÍHO DESIGNU INTERIÉRŮ PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ ZÁKAZNÍKY

My, zástupci výrobci Modenese, jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit nejexkluzivnější vize, tipy, schémata, dispozice a ruční skici k dokončení Vašeho elegantního vysněného domu. Naši experti na interiérový design provedou s největší pečlivostí měření v místě realizace, aby tak vytvořily co nejoptimálnější uspořádání daného prostoru. Od výběru podlah, dveří z masivního dřeva, oken, stěn, stropních dekorací včetně okrasných detailů na míru, až po nábytek dle Vašeho vkusu a výběru. Veškerá naše tvorba je v designovém souladu, včetně veškerých čalounění, osvětlení a doplňků. Neváhejte a vyzkoušejte náš autentický italský styl, jenž je známý již po celém světě. Naše služby obletěly svět a s naší tvorbou se můžete setkat například i v Miami, Los Angeles, Kuvajtu, Dubaji, New Yorku, Londýně a Džiddě..

PRVNÍ KROK: SETKÁNÍ S KLIENTEM

Prvním logickým krokem je úvodní schůzka klienta s naším designerským týmem, abychom tak zjistili preference stylu a dokázali tak vyhovět veškerým přáním a vizím klienta. Je třeba znát dispozice daných prostor a vkus klienta. V kombinaci s našimi originálními nápady tak můžeme docílit dokonalého projektu plného inspirace, luxusu, originality a elegance, podpořené nádechem prémiového italského designu.
Direction Arrows

DRUHÝ KROK: DESIGNOVÝ KONCEPT

V druhém kroku představujeme klientovi výsledky naší kreativity, kde si ukážeme jednotlivé návrhy na základě předešlé domluvy a společnými silami tak vyselektujeme takové vizualizace, které nejvíce odpovídají požadavkům a vizím klienta. Náš tým designerů Vám předloží náčrtky, moodboardy (koláže sestavené z jednotlivých designově sjednocených prvků pro lepší představu) a poskytne tu nejlepší podporu při rozhodování. Nebereme však v potaz jen architektonické prvky interiéru, vlastní rozložení jednotlivých prvků v něm, ale zároveň i kulturní či etnické preference klienta. Všechny drobné detaily tak pomohou vytvořit autentický designový koncept, jenž bude odrážet individuální způsob života. Klíčovou roli na této cestě za Vaším vysněným interiérem je v neposlední řadě náš originální italský designový nábytek.
Direction Arrows

TŘETÍ KROK: FINÁLNÍ NÁVRH PROJEKTU & REALIZACE

Ve třetí fázi máme již vypracované kompletní návrhy designu, včetně 3D vizualizací a společně s klientem vybíráme variantu, která mu sedí nejvíce v rámci designu a rozpočtu. Vedle 3D renderů máme k dispozici i technické výkresy, díky kterým je celková kompozice srozumitelná a vše tak do sebe přesně zapadá. Takto na míru ušitý projekt, který vystihuje veškeré preference a potřeby klienta už stačí jen schválit a zrealizovat. Designéři a architekti z Modenese budou ideálním partnerem pro Vás, k dosažení dokonalého projektu interiéru v duchu osobitého italského stylu.

ZÁMECKÉ KATALOGY

BELLA VITA

CASANOVA

BAROCCO CAMEL

IMPERIAL

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ