JSME MISTŘI V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Jsme mistři jedinečnosti a preciznosti v zakázkové výrobě. Naše umělecká řemesla proměňují prázdné interiéry ve skutečné klenoty dle vašich přání a specifických požadavků. Své sny o dokonalé kuchyni, vestavěných skříních, elegantním kancelářském nábytku či jídelních stolech můžete u nás proměnit v realitu.

V našem týmu zkušených montérů najdete profesionály, kteří se postarají o každý detail - od precizní montáže až po dokončení v místě určení. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že váš interiér bude zářit všemi svými prvky.

V naší plně vybavené dílně je umění naším denním chlebem. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv nábytek na zakázku, který si umíte představit. Neomezuje nás žádná výzva, žádný projekt není pro nás příliš velký ani složitý.

Vaše představy jsou naším posláním. Přijďte a společně vytvoříme nábytek, který odráží vaši osobnost a přináší do vašeho domova závan luxusu a elegance.

S ČÍM PRACUJEME

pracujeme s LTD, MDF, HPL, Masiv, Corian, kompakt a mnoho dalších ...

NÁBYTEK NA ZAKÁZKU

výroba zakázkového nábytku (kuchyňské linky, koupelnový nábytek, vestavěné skříně, volně stojící nábytek, postele, stoly, stolové desky, masivní dveře a okna, recepce, atypický nábytek)

MOŽNOSTI

máme možnost kovo výroby, čalounění, různé LED osvětlení vlastní montáž

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ