Představte si okouzlující realizaci na prestižním Golfu v Berouně, kde jsme srdcem i duší vytvořili venkovní prostor, který okouzlí i ty nejnáročnější. Naše luxusní červené židle jsou špičkovým designovým prvkem, který krášlí prostor s elegancí a vkusem. K nim jsme připojili nádherné bílé stolečky, které harmonicky ladí s celkovým konceptem. Dokonalým doplňkem jsou naše svíticí barové stolky, které září vkusem a funkčností. Abychom vytvořili ještě větší efekt, přidali jsme jedinečný květináč, který svítí a může sloužit i jako stylový ice kýbl na šampaňské.

Tato ohromující realizace na Golfu v Berouně je přesným vyjádřením naší profesionality a zaujetí pro dokonalý design. S precizností a nadšením jsme sladili každý detail, abychom vytvořili prostor, který vás i vaše hosty bude okouzlovat svým luxusem a pohodlím. Naše nábytkové kousky jsou pečlivě vybrané a splňují nejvyšší standardy kvality.

Jsme hrdí, že můžeme přinášet takové projekty do života a poskytovat našim klientům nezapomenutelné zážitky. Spolupráce s námi znamená nejen estetické potěšení, ale i profesionální přístup a výjimečný servis. Děkujeme Golfu v Berouně za důvěru a možnost být součástí tohoto nádherného projektu.

VIDEO Z REALIZACE

FOTOGALERIE