V průběhu naší jedinečné spolupráce s talentovanou Monikou Bagárovou jsme se stali součástí jejího vzrušujícího putování ke splnění snu – dokonale ladějícího domova, který odráží její osobnost a vize. V Italier Interiors jsme si s velkou pokorou uvědomovali, že naše nábytkové kousky budou součástí této výjimečné cesty, a proto jsme nešetřili žádnou námahu a péči, abychom vytvořili pro Moniku a její rodinu dokonalé prostředí plné lásky a radosti.

S intenzivním nasazením jsme vybírali světlé odstíny a nejnovější trendy, které vyzařují teplý a pohodlný pocit, dokonale ladící s celkovou koncepcí jejího interiéru. V našich mistrovských dílech jsme dokázali vtělit esenci domova, kde rodinné pouto a harmonie hrají hlavní roli. Náš nábytek nepouze zdobí, ale také tvoří neopakovatelné prostředí, ve kterém se mohou tvořit nezapomenutelné vzpomínky a sdílet okamžiky štěstí a radosti.

Na každém kroku jsme se věnovali nejmenším detailům, abychom zaručili, že Monika a její rodina budou mít prostory, kde se mohou oddávat svým zájmům a tvořivosti, a zároveň nacházet klid a bezpečí. Bylo nám ctí být součástí tohoto zářivého okamžiku a vidět, jak se Monika září štěstím, když její domov odráží to nejkrásnější z její duše.

ROZHOVOR O VYSNĚNÉM BYDLENÍ MONIKY BAGÁROVÉ

Monika Bagárová


Monika Bagárová, nadaná a talentovaná, snila o vlastním domově, a dnes, po 9 měsících, v něm žije. Naším velkým potěšením bylo vybavit její interiéry naším exkluzivním nábytkem. Každý kousek byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval nejen Monice, ale i jejím rodičům, aby byl dům domovem plným pohodlí a radosti.

Monika nás mile překvapila, když v rozhovoru prozradila, že měla trochu obavy z bílého interiéru, ale brzy zjistila, že toto rozhodnutí nebylo vůbec náročné, ani s ohledem na dítě. Nejvíce ji zaujala jednoduchost a konfigurovatelnost našeho nábytku, která umožňuje dokonalé sladění s celým domem.

Abychom dodali do jejího domova harmonii, propojili jsme stejné materiály a barvy na různých kusech nábytku po celém domě. Vyzařující eleganci jsme propojili s praktičností, a tak jsme zařídili jídelní stůl, pohodlné postele, útulnou pohovku pro návštěvy, stylové barové židličky, pohodlné jídelní židle a praktické konferenční stolky.

Dům Moniky Bagárové se tak stal místem, kde se snoubí krása s funkčností, kde si užívá pohodu, inspiraci a spokojenost. Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí jejího snu a přispět k vytvoření útulného a jedinečného domova, který si Monika a její rodina zaslouží. V Italier Interiors jsme vždy připraveni vyjít vstříc vašim představám a zhmotnit vaše sny o dokonalém bydlení.

VIDEO Z REALIZACE

FOTOGALERIE