Transformujeme komerční prostory: Od vize k realizaci s nadčasovým Italským designem

Ve světě Italier Interiors se váš interiér stává více než obyčejným prostorem. Přeměňuje se na živoucí portrét vašich vizí a snů, v němž je každý nábytek a dekorativní prvek výrazem italského mistrovství. Jako váš věrný partner na cestě za dokonalou komercí jsme tu pro vás, abychom vám pomohli realizovat vaše sny.

Kouzlo začíná konzultací: Ať už máte jasné plány nebo jen rozvíjející se nápad, naše cesta začíná konzultací. Vaše představy a touhy se setkávají s naším zkušeným týmem designérů a poradců, kteří vám pomáhají vybírat nejvhodnější prvky pro váš interiér. Nabízíme vám nejen konkrétní výrobky, ale také celkové řešení interiéru od návrhu stěn, přes nábytek a osvětlení až po dekorace - vše na klíč.

Tvorba Návrhu

 Vycházíme z vašich požadavků a přání a tvoříme návrh řešení interiéru formou půdorysu doplněný o profesionální 3D vizualizace a cenovou nabídku. Společně procházíme celý návrh, přizpůsobujeme ho podle vašich připomínek, dokud nesplní všechna vaše očekávání. A vše je transparentní - cena zboží a všech dohodnutých služeb je předem uváděna a garantována smlouvou, bez jakýchkoli navýšení během realizace.

Cesta k Realizaci a Montáži

 Naši odborní montéři, vybaveni špičkovými dovednostmi a očima pro detaily, se starají o dodání nábytku. Věnují nejvyšší pozornost tomu, aby během montáže nedošlo k poškození vašeho objektu nebo zařízení. Po dokončení práce se ujistíme, že všechny obaly a odpad jsou ekologicky zlikvidovány a váš prostor je uklizený a připravený k použití.

Váš Zákaznický Servis

Jako vaši partneři se zavazujeme zajišťovat záruční i pozáruční servis pro dodané vybavení. Nabízíme vám také možnost doobjednání nábytku ve stejném designu pro doplnění, stejně jako možnost dodání náhradních dílů.

Naše služby jsou více než jen prodej nábytku. Jsou cestou za realizací vašich snů o bydlení, kde každý kousek nábytku a každý interiérový prvek vypráví svůj vlastní příběh. Přidejte se k nám a nechte svůj interiér ožít s Italier Interiors.

KATALOG KE STAŽENÍ

CO VŠE UMÍME

Kancelářské a jednací židle

Kancelářské & manažerské stoly

Úložné prostory & Boiserie

Dělící příčky

XWall je systém architektonických příček navržených pro dokonalou harmonii interiéru za pomoci moderních technologií. Jednotlivé XWall moduly jsou navzájem kompatibilní. Zkombinováním v jeden celek, lze nalézt obrovské množství řešení přímo na míru. Systém XWall nabízí 5 druhů dělících příček, přičemž každá řada disponuje osobitými vlastnostmi. Ať od příček požadujete zvukotěsnost, chcete je pojmout jako úložný prostor či je pro vás důležité zkombinovat vlastnosti všech řad dohromady, neváhejte se na nás obrátit.

Akustika

Unikátní designové doplňky Snowsound pohlcují zvukové vlny a tím výrazně zlepšují akustiku v interiéru. Jejich použitím snížíme dobu dozvuku a zlepšíme poslechové podmínky. V našem sortimentu nabízíme dělící paravány s kotvením ke stolu, panely na zeď, ale i závěsné panely ke stropu. V případě, že potřebujete akusticky uzavřený prostor máme pro vás řešení ve formě systému XCHANGE. Jsou to flexibilní pracovní prostory, které vám zaručí absolutní soukromí. Větší budky vám mohou sloužit jako prostor pro brainstorming, jednání či workshopy, zatímco menší budky jsou ideálním prostorem pro telefonování nebo rychlou schůzku ve dvou.

Recepce

Polopřírodní rostliny

Většina výrobců vyrábí stabilizované („mumifikované“) rostliny: rostliny, které jsou polo-přírodní, ale jsou zpracovávané za pomoci formaldehydu a glycerinu. Takto zpracované rostliny uvolňují do prostoru nežádoučí látky a stávají se tak zdraví škodlivé. Po určité době začínají páchnout mají v sobě příliš chemie a jsou velmi hořlavé. Jejich životnost je také omezena. Kmeny a stonky našich rostlin jsou přírodní. Tento rostlinný materiá je získáván z různých koutů světa s ohledem na ekologii. Rostlinné části jsou ošetřeny proti veškerým parazitům a houbovým onemocněním. Tento proces umožňuje našim stromům udržet si přirozený a krásný vzhled po dlouhou dobu. Jsou tvořeny z kvalitní polyesterové látky. Každý druh lístku má svou vlastní výrobní formu. Díky tomu je každý lístek originální a vyjímečný. Kvalitní polyester je odolný vůči blednutí a ohýbání lístků. Rostliny jsou ze své podstaty méně hořlavé, protože neobsahují formaldehyd a glycerin. Na přání je možno objednat je možno objednat nehořlavé rosltiny vhodné do komerčních prostor. Výroba a export probíhá v Itálii a materiály jsou dovezeny z celého světa. Díky kvalitním materiálům a zpracování Vám zaručujeme záruku až 100 let.

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ