PROSTOR JAKO UMĚLECKÉ DÍLO

Jak bude vypadat křeslo v kontrastu se sedací soupravou? Jak bude vynikat elegantní svítidlo nad jídelním stolem? Bude vám vyhovovat dispozice nábytku? Představivost a fantazie jsou dary, jimiž je obdařen téměř každý z nás. Ale odhalit skutečnou podobu italského interiéru z prostého výkresu vyžaduje určitý talent.

Pozveme vás nahlédnout do budoucnosti a prozkoumat návrh vašeho interiéru ještě před jeho realizací. K dispozici máme moderní 3D vizualizace, které věrně odráží a znázorňují barevné schéma nábytku, rozmístění osvětlení a dekorativní prvky interiéru. Jsme připraveni představit vám podrobný návrh celého bytu nebo domu, ale se stejnou pečlivostí se zaměříme i na jednotlivé místnosti.

Ať už jde o návrhy ložnice, jídelny nebo obývacího pokoje, je to pro nás rutina. Jednotlivé prvky interiéru převezmeme do vizualizace přímo z modelových knihoven výrobců, nebo je sami vymodelujeme dle skutečné podoby. Ať už jde o konferenční stolek nebo svítidlo, všechno je precizně zpracováno. Stejně tak převedeme do vizualizace i vzory materiálů nábytku, podlah nebo pracovních desek. Vše sestavíme do harmonického celku, který bude věrně reprezentovat vzhled vašeho budoucího interiéru a maximálně vám ho přiblíží.

ETAPA MOOD

První schůzka s klientem otevírá dveře do jeho představ a snů. Vytváříme moodboard - vizuální inspiraci, která je odrazem klientových tužeb a vkusu. Na základě těchto detailů vytvoříme dvě varianty dispozičního řešení, které zobrazí rozložení místností a základní kóty navrhovaného nábytku.
Direction Arrows

ETAPA VIZUAL

Nyní přijde čas na vytvoření barevných fotorealistických vizualizací místností. Tato etapa překlenuje propast mezi abstraktními nápady a konkrétním vzhledem. Také v této fázi poskytujeme prostor pro korekci, což umožňuje klientovi upravit návrh podle svých představ.
Direction Arrows

ETAPA PROFI

Tato fáze začíná precizním zaměřením prostoru, na základě kterého vytváříme detailní rozkreslení pro různé profesionály (půdorysy sanitárního zařízení, osvětlení, pohledy, podlahy, výkresy nábytku na míru a dekoračních prvků). Výběr materiálů je také klíčovou součástí této etapy

NAŠE NEDÁVNÉ NÁVRHY

Přijměte pozvání do poutavého světa našich vyhotovených projektů, kde s největší péčí a oddaností vtělujeme duši do nábytku a interiérů, vytváříme umělecká díla plná harmonie a preciznosti. Vstupte do galerie našich proměněných snů a objevte příběhy klientů, kteří své přání svěřili do něžných rukou značky Italier Interiors, a společně s námi tvořili souvislou kompozici elegance a jedinečnosti.

KATALOG KE STAŽENÍ

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ